Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Fotografibok 15889123

nr 1588 9123

Fotografibok

Annie Leibovitzs Photgraphy Book, "Sumo" signerad A Leibovitz, numrerad 4930/10. 000 + 300 provtryck, Inkluderande en bokställning(tripod) design Marc Newson, Bokens mått: 52x70x9 cm. Ställningens höjd 100 cm, + ytterligare en bok (36x27 cm+ ett extra bokomslag + tyghandskar. Originalförpackning

Utrop:

15.000 kr

Såld:

19.500 kr

måndag 18 december 2023
kl 20:15:14

     5.400 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
     7.800 kr
     8.200 kr
     8.600 kr
     9.000 kr